KAYSERİ MODEL FABRİKA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Başkanlar Kayseri Model Fabrika’yı (KMF) Ziyaret Etti

Başkanlar Kayseri Model Fabrika’yı (KMF) Ziyaret Etti

Kayseri Model Fabrika Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri KMF’yi ziyaret etti. Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Kayseri Model Fabrika Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Odası Başkanı ve KMF Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Gülsoy ve Abdullah Gül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İrfan Alan KMF’yi ziyaret etti. Ziyarette KMF ile ilgili gelişmeler hakkında incelemelerde bulunuldu. Başkanlara bilgi veren KMF Genel Müdürü Salih Yalçın üretim alanına ilişkin layoutun oluşturulduğunu, makine alımlarının tamamlandığı, eğitim müfredatının hazırlandığını belirtti.  Yalçın aynı zamanda eğitim materyali olarak kullanılacak ürün olan Pilli Baharat Değirmeni hakkında bilgi aktardı.

Ziyarette Kayseri Model Fabrika Yönetim Kurulu üyelerinden Prof. Dr. İbrahim Akgün, Mehmet Sarıalp ve Hasan Köksal da hazır bulundu.

Mehmet Büyüksimitci KMF hakkında, “Model Fabrika sanayimizin ve sanayicinin yüzünü güldürecek çalışmalara imza atılacak bir platform oldu, inşallah verimli projelerini de bekliyoruz.” diye belirtti.